BudownictwoWzory i dekoracje z mozaiki

Wzory i dekoracje z mozaiki
Przedsiębiorstwo Moz-Bud od wielu lat trudni się fachową, kompleksową budową i kreacją basenów, kąpielisk, zespołów basenowych, obiektów SPA (sauny, jacuzzi itp). Naszą specjalizacją jest mozaika[/url] - kładzioną na basenach, jacuzzi, saunach, a także w domach prywatnych jako element dekoracyjny do kuchni czy łazienki. Dziedziną naszych zainteresowań jest też tworzenie obrazów z mozaiki - na podstawie obrazu, grafiki czy zdjęcia klienta, tworzymy fantastyczme obrazy wkomponowane w ścianę lub podłogę (w tynk lub płytki). Zapraszamy do przejrzenia galerii obrazów z mozaiki na naszym profilu na facebooku (tutaj zrealizowane obrazy, a także obiekty "w trakcie realizacji", oraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
http://www.moz-bud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Żaluzje pionowe Kraków

Żaluzje pionowe Kraków
Żaluzje pionowe są ostatnio bardzo modne. Jeśli potrzebujesz żaluzji pionowych to zachęcam Cię do kontaktu z naszą firmą która wykona dla Ciebie pomiar i montaż żaluzji w Twoich oknach.
http://roletydladomu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

sprzedaż energii

sprzedaż energii
Prowadzona przez nas firma, bardzo dynamicznie rozwija się na rynku energetycznym. Na tym też rynku skupiamy wszystkie swoje siły, tak aby tania energia mogła trafić bezpośrednio do Państwa. Jesteśmy młodą ale bardzo szybko rozwijającą się firmą, dzięki czemu osiągamy dobre wyniki. Wybierając naszą ofertę, zdecydujecie się na tanie dostawy energii, zawsze terminowe rozliczenia, oraz bardzo konkretną obsługę Klienta. Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie zapoznacie się z pozostałą częścią naszej szerokiej oferty.
http://www.ecodlafirm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

remonty mieszkań Wrocław

remonty mieszkań Wrocław
Nasza firma specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz od fazy tynków. W szczególności oferujemy: szpachlowanie, tapetowanie (tapety papierowe, winylowe, z włókna szklanego), prace malarskie, sztukatorskie, gładzie gipsowe, Firma współpracuje także na zasadach partnerskich jako podwykonawca. Oferujemy także usługi tapetowanie Wrocław. Komplekoswo i profesjonalnie twoje mieszkanie odzyska piękny wygląd. Zatrudnij najlepszych. Odzwiedź nasza stronę w celu poznania szczegóowej oferty.
http://wroclawremontyzcharakterem.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

remonty-wnetrz.cba.pl

remonty-wnetrz.cba.pl
Nie ufaj w umiejętności fachmana tzw. "złotej rączki" który to jest od wszystkiego, to znaczy do niczego. W związku z tym ufaj specjalistom takim którzy zaangażowani są w firmie remontowej Gontar. Ta firma Was nie zawiedzie, albowiem od kilku lat para się modernizacją domów mieszkalnych, a w tym właśnie m. in. układaniem płytek, malowaniem, gładziami, tynkami dekoracyjnymi, hydrauliką, sufitami podwieszanymi, "białym montażem" itd. Jednym słowem firma remontowa Gontar realizuje wszechstronne wykończenia wnętrz. Jeżeli więc organizujesz modernizację swojego domu wejdź na stronę internetową firmy ogólnobudowlanej Gontar i zapoznaj się jakie prace remontowe ta firma może wykonać w Waszym domu.
http://remonty-wnetrz.cba.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009