BudownictwoOzonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń
Wykorzystanie generatora ozonu podczas ozonowania pomieszczeń w Państwa domu, skutecznie ograniczy roztocza. Podobnie sytuacja wygląda, gdy przeprowadzamy ten proces w aucie. Pozbywamy się całkowicie nieprzyjemnych zapachów i sterylizujemy układ wentylacyjny oraz klimatyzację.
http://ozonowaniepomieszczenblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Pozamiatane

Pozamiatane
Nie masz czasu na porządkowanie? Zajmiemy się tym za Ciebie! Firma Pozamiatanie oferuje serwis sprzątający na terenie Poznania i okolic. Oferujemy gruntowne sprzątanie placówek usługowych, hal produkcyjnych i parkingów podziemnych, a także przestrzeni poremontowych i zachowanie w czystości terenów zielonych. Zapewniamy najlepszą jakość usług, posługujemy się jedynie profesjonalnymi środkami czystości i specjalistycznym sprzętem. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi usługami zajrzyj na
http://www.pozamiatane.info
Pokaż szczegóły wpisu...

ELE-KO elektryk

ELE-KO elektryk
ELE-KO istnieje od 2007 roku. Specjalizuje się w instalacjach elektrycznych oraz energetycznych o napięciu do 0,4kV. Możemy wykonać również linie zasilające place czy też ogrody. Obsługa domu klienta nie musi kończyć się na wykonaniu instalacji, ponieważ zajmujemy się też uruchomieniem sprzętów elektrycznych, takich jak kuchenki ceramiczne. Wykonujemy okresowe przeglądy elektryczne. Przedsiębiorstwo ELE-KO jest najtrafniejszym wyborem do stworzenia instalacji w nowo zbudowanym obiekcie. Z naszej pomocy mogą Państwo skorzystać w Poznaniu oraz okolicach. Wybierz profesjonalizm, jaką gwarantuje przedsiębiorstwo ELE-KO.
http://ele-ko.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Bramy do garażu jak wybrać właściwą

Bramy do garażu jak wybrać właściwą
Decydując się na budowę garażu i montaż bramy, pierwsze co trzeba zrobić, to zorientować się w ofercie jeżeli chodzi o bramy garażowe, czyli element wyposażenia numer jeden. Do wyboru są gotowe produkty dostępne w sklepie, ale mogą to być również bramy na zamówienie. To kwestia indywidualna, z tym że trzeba poznać ich parametry, tak by odpowiednio zbudować ściany garażu. Dodatkowe informacje można znaleźć pod hasłem bramy Warszawa, które doprowadzą do niejednej oferty, a ta zaprezentuje szczegóły, w tym standardowe wymiary.
http://brameo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

remonty Jaworzno

remonty Jaworzno
Jeśli jesteś osobą, która mieszka w Jaworznie, Chrzanowie, Mysłowicach lub Sosnowcu to zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy budowlanej, która to wykona remont w Twojego domu. Zapraszam do kontaktu.
http://elerem.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Blacha i pokrycia dachowe

Blacha i pokrycia dachowe
Firma działa na polskim rynku już 26 lat i ma wielu zadowolonych Klientów. W ofercie znaleźć można blachodachówki oraz nowoczesne systemy rynnowe. Jeśli jesteś zainteresowany, to serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę firmy.
http://bratex.foliodrop.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009