BudownictwoAlfa Partner. Toalety przenośne

Alfa Partner. Toalety przenośne
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wynajmowaniem i sprzedażą kabin sanitarnych,a także wynajmem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo również produkcję kontenerów pod indywidualny projekt, remont i konserwację kontenerów należących do klientów, a także możliwość wynajmu ogrodzeń i barierek. Urządzenia przedsiębiorstwa są używane na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, budowach i we wszystkich innych możliwych miejscach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zainteresowanych naszym asortymentem zachęcamy do kontaktu pod numerem 730108108.
http://alfapartner.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

metaleks.com.pl/

metaleks.com.pl/
Działamy od 1994 roku. Jesteśmy czołowym producentem pojemników do zbiórki produktów przeznaczonych do recyklingu. Mamy do zaoferowania również kosze siatkowe używane w hurtowniach i marketach. Oferujemy również hurtową sprzedaż blach (z/walcowanych, g/walcowanych oraz na wymiar. Często aktualizuejmy ofertę o nowości. Od niedawna prowadzimy także cięcie wodą i laserem. Zapraszamy do siedziby firmy znajdującej się w Żyrardowie przy ulicy Sowińskiego 17/4.
http://www.metaleks.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

EcoEnklawa

EcoEnklawa
Osiedle EcoEnklawa znajduje się w miejscowości Osiek nad Wisłą i wyróżnia się czystym powietrzem, spójnością architektoniczną, dogodnymi warunkami dojazdowymi, bliskością punktów usługowych i oświatowych i rozsądną ceną.EcoEnklawa jest więc doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie spokój i bogactwo przyrody.
http://ecoenklawa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

zadaszenie tarasu z drewna

zadaszenie tarasu z drewna
Producent Drepo.pl jest specjalistą w budowie wiat i zadaszeń. Cechuje Nas przede wszystkim jakoś wykonania oraz oryginalne wzornictwo. Nasze zabudowania zrobione są ze 100% drewna klejonego, co daje gwarancje wytrzymałości zadaszenia. Nasze doświadczenie w branży wynosi 25 lat. Nasze produkty obejmuje gwarancja na 5 lat. Jeżeli są Państwo zaciekawieni naszą ofertą, na naszej stronie www jest umieszczony katalog wszystkich produktów - drepo.pl.
http://www.drepo.pl/produkty.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Pasieki Komorniki

Pasieki Komorniki
Szukasz pięknego domu, znajdującego się tuż obok Poznania? W takim razie Osiedle Pasieki znajdujące się w Komornikach będzie dla Ciebie i Twojej rodziny idealne. Ładna i naturalna okolica, przestrzenny dom a ogród, w którym będziesz mógł się relaksować. Wejdź na witrynę www.pasieki-komorniki.pl i sprawdź jak już niedługo możesz mieszkać! Biuro sprzedaży, z którym możesz się skontaktować jest położone na ulicy Grunwaldzkiej 515a/4 w Plewiskach k. Poznania. Na co dalej czekasz?
http://www.pasieki-komorniki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009