Budownictwo



Deric

Deric
Nasza firma powstała w celu zawarowania zainteresowanym najwyższej klasy metod transportu technologicznego produktów sypkich. Trudnimy się m.in. doradztwem, projektami transakcjami handlowymi montowaniem i dbaniem o najwyższej jakości urządzenia do transportu.
http://www.deric.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Perfect Construction

Perfect Construction
Perfect Construction to trójmiejska firma, która zajmuje się całościowym wykończeniem lokali pod klucz. Z pomocą Perfect Construction, Klienci mogą przekazać obowiązki związane z kosztorysem, organizacją czy aranżem. W propozycji znajdują się usługi, które ułatwiają: doborze mieszkania, sporządzeniu wyceny dla banku, sporządzeniu dokumentacji dla dewelopera, zakup i przewóz artykułów, nadzór prac oraz wykończenie mieszkania. Ponadto, każdy Klient współpracuje na wyłączność z dedykowanym specjalistą. Perfect Construction w ciągu dwóch lat opracowało więcej niż 300 projektów. Oferta współpracy składa się z pakietów dopasowanych do potrzeb Klientów, aby spełnić ich nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
http://perfectconstruction.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hurtparkiet.pl

Hurtparkiet.pl
Hurt Parkiet to firma, w której wykonujemy podłóg drewnianych. Produkujemy tradycyjne parkiety, parkiety przemysłowe, deskę podłogową oraz mozaikę. Prowadzimy wysyłkową sprzedaż. Nasze podłogi to m.in.: (dąb śnieżno bielony i wanilia, dąb jodła francuska, dąb Fertig, w tym Fertig Classic Rustikal, Bielony Elegance Natur, czy Color Rosolare, Dąb Wagner i Dąb Vivaldi. Wszystkie parkiety Hurt Parkietu znajdziecie na naszej stronie. http://www.hurtparkiet.pl/
http://www.hurtparkiet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

strefaklima.livejournal.com

strefaklima.livejournal.com
Klimatyzatory to najważniejsza rzecz w biurze jak i domu. Wiodącą pozycję na rynku w tych produktach posiada LG Electronics. Wejdź na stronę i sprawdź, wybierz optymalny produkt, który będzie idealny dla Ciebie.
http://strefaklima.livejournal.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

strefaklima.angelfire.com

strefaklima.angelfire.com
Oferowany sprzęt przez firmę LG to produkty najwyższej jakości, które dominują na rynku światowym. Odwiedź naszą stronę i sprawdź informację na temat obsługi, sposobu montażu klimatyzatorów.
http://strefaklima.angelfire.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kotły CO MARTERM - NTG

Kotły CO MARTERM - NTG
Przedsiębiorstwo Marterm nowoczesne techniki grzewcze specjalizuje się produkcją, rozprowadzaniem, oraz montażem instalacji kotłów grzewczych dla kurników, chlewni, oraz domów mieszkalnych. Naszą kolejną gałęzią rozwoju są generatory do suszarni zbóż. Doświadczenie w sektorze ciepłowniczym zdobywaliśmy rozwijając firmę, a najwyższy poziom obsługi zawdzięczamy nowoczesnemu zapleczu, technicznemu.
http://www.marterm-ntg.pl
Pokaż szczegóły wpisu...




Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009