BudownictwoFirma budowlana MORSBUD

Firma budowlana MORSBUD
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Morsbud to firma, która powstała w odpowiedzi na usługi budowlane oraz sprzętowo-transportowe skierowana dla zarówno osób prywatnych jak i dla firm. Morsbud funkcjonuje od 1990 roku. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość świadczonych usług. Wykonujemy pracę maszynami budowlanymi oraz prowadzimy i wykonujemy inwestycje budowlane. Nasz atut to przede wszystkim długoletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra. Znajdziesz nas: ul. Modrakowej 1 w miejscowości Bolechówko k/Poznania. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.
http://morsbud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Drewneo-nowoczesne domy drewniane

Drewneo-nowoczesne domy drewniane
Drewneo.pl świadczy usługi powiązane z budową domów. Specjalizujemy się w budownictwie domów drewnianych. Współcześnie budowa domu może być szybka i prosta. Oferujemy dobrą jakość i krótki czas realizacji. Dla osób lubiących nowoczesność sporządziliśmy propozycję ekologicznych i zdrowych domów z bali. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem gwarantuje Państwu, że usługi będą świadczone na najwyższym poziomie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://drewneo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Genero-domy: domy energooszczędne

Genero-domy: domy energooszczędne
Firma Genero oferuje swoje usługi w projektowaniu i budowaniu energooszczędnych i pasywnych domów jednorodzinnych w technologii szkieletu drewnianego. Jest tozespół doświadczonych fachowców, którzy podchodzą do każdego zadania jednostkowo, mając na uwadze o wszystkie pojedyncze elementy gwarantując wysoką jakość usług. Budujemy zręcznie, solidnie oraz ekonomicznie. Energooszczędne i pasywne domy Genero wykorzystują ilość energii do ogrzania domu pozwalając w ten sposób oszczędzić na rachunkach. Wykorzystujemy naturalne drewno, przyczyniając się w ten sposób do ratowania naszego środowiska przez zmniejszenie poziomu szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu.
http://genero-domy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kotły miałowe

Kotły miałowe
"Kotlarstwo.co" - Ekologiczne Kotły C.O. to trafiony wybór wszystkich naszych kontrahentów. Wyróżniamy się wysłużonym doświadczeniem w produkcji nowoczesnych pieców z automatycznym podajnikiem. Każdy piec jest wyposażony w urządzenie sterujące np. marki ognik pid 2, za pomocą którego w nowatorski sposób pomagają przy utrzymaniu temperatury w pokoju.Zakład Pieców C.O. działa w Polsce od wielu lat, a piece wytwarza w Pleszewie. Koniecznie przejrzyj naszą pełną ofertę na stronie, lub skontaktuj się z nami pod numerem tel: 62 7426974.
http://kotlarstwo.co
Pokaż szczegóły wpisu...

GAGA GRANIT

GAGA GRANIT
Firma Gaga Granit została założona w 1983 roku. W przeciągu tych kilkunastu lat zdobyła duże doświadczenie w temacie kamienia i jego wyrobów. Staramy się, aby nabywca uzyskał od nas najwyższej jakości produkty. Zaopatrujemy firmy w kamień nie tylko w Polsce, ale także poza granicami. Nasze zamówienia realizujemy indywidualnie, ponieważ klient jest dla nas strategiczny. Jesteśmy w stanie zaoferować kostkę i blaty z kamienia, płytki, schody oraz parapety granitowe. Chętnych gorąco na naszą stronę. Siedziba Gaga Granit znajduje się na: ul. Niepodległości 37 w mieście Strzegom.
http://www.gagagranit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009