Budownictwo



Ogrody Zimowe

Ogrody Zimowe
Ogrody Zimowe Pulzbud w ofercie: ogrody zimowe, oranżerie, nowoczesny ogród zimowy i oranżeria, zabudowa tarasu, szyby dachowe, szkło hartowane, szyby zespolone, okna jednoskrzydłowe, drzwi z progiem, drzwi przesuwane, drzwi harmonijkowe. Ogrody zimowe i zabudowy tarasów to nasza specjalność. Zapraszamy do naszej galerii ogrodów zimowych.
http://www.ogrodyzimowe-pulzbud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych
Napędy do bram garażowych to bardzo potrzebne urządzenia w momencie gdy posiadamy garaż. Dzięki nim możemy siedzieć w ciepłym samochodzie i otworzyć garaż bez względu na pogodę. Zapraszamy.
http://poznan-bramy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

firma budowlana Puck

firma budowlana Puck
Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym oraz przemysłowym jak również inwentaryzacjach budowlanych oraz kosztorysowaniu inwestycyjnym. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym oraz przemysłowym jak również inwentaryzacjach budowlanych oraz kosztorysowaniu inwestycyjnym.
http://www.fbkompleks.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Grzejnik naścienny

Grzejnik naścienny
Grzejnik naścienny jest najlepszym źródłem ciepła w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych i przemysłowych. Z powodzeniem stosujemy je zarówno do ogrzewań eleganckich, przestronnych pomieszczeń w budownictwie mieszkalnym, użyteczności publicznej, jak również kościołów, skansenów, zamków i pałaców. Posiadamy bogatą ofertę grzejników: grzejnik kanałowy konwektorowy, grzejnik kanałowy z wentylatorem, grzejnik stojący konwektorowy, grzejnik naścienny konwektorowy. Ogrzewanie kanałowe hal, sklepów, hoteli, biur i mieszkań
http://www.verano-konwektor.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze
Wytwarzanie zadaszeń plandekowych jest elementarnym obszarem działań przedsiębiorstwa ALU TENT. Kadra świetnie przeszkolonych profesjonalistów buduje w szczególności trzy wersje zadaszeń: łukowe, stożkowe oraz żagiel. System membranowy daje zabezpieczenie przed promieniami słonecznymi, wiatrem, deszczem i śniegiem. Giętkość tego rodzaju konstrukcji pozwala na wykonanie ciekawej formy architektonicznej. Wysoki poziom usług.
http://www.alu-tent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hofmann

Hofmann
Hofmann to czołowa europejska firma zajmująca się obróbką piaskowców, ich wydobyciem, a także wykonywaniem prac budowlanych, a przede wszystkim elewacji. Dzięki gwarancji najwyższej jakości naszych usług, zdobyliśmy już zaufanie poważnych inwestorów. O Państwa pełną satysfakcję dba sztab wykwalifikowanych pracowników, m.in. nasi uznani projektanci, którzy zawsze służą fachową poradą przy wyborze odpowiedniego kamienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.
http://www.hofmann.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...




Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009