FitnessPerfectFitness.pl - Sprzęt fitness

PerfectFitness.pl - Sprzęt fitness
Firma Perfect Fitness Service w Elblągu to jedyny dystrybutor sprzedający sprzęt Fitness Matrix na terenie Polski. W ofercie posiadamy profesjonalne wyposażenie siłowni, w tym między innymi bieżnie, rowery treningowe, nowoczesne steppery oraz atlasy. Oferujemy profesjonalny sprzęt fitness nie tylko z przeznaczeniem dla dużych siłowni, ale również do takich obiektów jak pensjonaty, ośrodki SPA i instytucje publiczne. Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, znających od podszewki sprzedawane wyposażenie fitness. Oprócz tego oferujemy usługi bezpłatnego planowania przestrzennego klubów, a także profesjonalny serwis urządzeń.
http://www.perfectfitness.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Under armour Kraków sklep

Under armour Kraków sklep
Under Armour to nowoczesna marka odzieży rekreacyjnej, która oferuje profesjonalne ubrania w najnowszej technologi. Choć marka jest niezwykle młoda, to szybko została dostrzeżona przez konsumentów, którzy regularnie uprawiają sport. Odzież Under Armour charakteryzuje się innowacyjną technologią, która świetnie sprawdza się przy większym wysiłku.
http://ua.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aerobik Workout Butik

Aerobik Workout Butik
Aerobik Workout to serwis poświęcony wszelkim odmianom aerobiku i ćwiczeniom fitness, największa popularnością cieszą się filmy z treningami wybitnych ekspertów i instruktorów aerobiku, ale na serwisie znajdziesz również poradniki, artykuły, jak również opinie internautów. Ponieważ Aerobik Workout jest sklepem skierowanym do wielbicieli aerobiku również zawierających elementy walki na serwisie znajdziesz nie tylko typowe wyposażenie siłowni i klubów fitness ale również niezbędne wyposażenie do uprawiania boksu,karate, judo.
http://aerobik-workout-butik.manifo.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Olimp TCM Team blog fitness

Olimp TCM Team blog fitness
Twój cel to szczuplejsza sylwetka? Chciałabyś aktywnie do niego dążyć? Jeżeli poszukujesz motywacji, dietetycznych przepisów, pomysłów na ćwiczenia, recenzji suplementów dla sportowców, sprawdź https://olimptcm.wordpress.com/. To blog sportowy tworzony przez miłośniczkę aktywnego trybu życia, wytrwałą w spełniania swoich marzeń. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów i informacji specjalnie dla ciebie. Odwiedzaj regularnie i komentuj. Aktywnie i przyjemnie podążaj po swoje marzenia!
http://olimptcm.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Trener Personalny Katowice

Trener Personalny Katowice
Trener Personalny Katowice Bartosz Lelonek zaprasza do współpracy kobiety z okolic Katowic. Pomogę wam ładnie wymodelować ciało, zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało, sprawić aby było bardziej napięte, zniwelować mankamenty sylwetki. Dla każdej z was przygotuję również dedykowaną dietę, która razem z treningami sprawi, że wrócicie do pięknej i smukłej sylwetki sprzed lat. Trener Personalny Katowice - zapraszam do kontkatu
http://www.trenerpersonalny-katowice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009