BudowlaneDomus

Domus
Domus to jeden z większych dostawców płytek ceramicznych w całej Polsce. Ponadto oferujemy inne artykuły do domów, takie jak: lampy, wanny, a także kabiny prysznicowe. Zachęcamy, aby nam zaufać, gdyż mamy bardzo szeroki asortyment, który jest wynikiem naszego długotrwałego doświadczenia, jak też kontaktów z najsolidniejszymi producentami. Proponujemy artykuły do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Znajdziecie u nas Państwo płytki, imitujące cegłę albo kamień. Odwiedzajcie Państwo nasz sklep on-line i szukajcie nas na stronach społecznościowych.
http://domus-sklep.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domus

Domus
Domus to funkcjonujący już od roku 1991 ekspert w dziedzinie płytek ceramicznych. Oferta Domus prezentowana jest w czterech salonach ekspozycyjnych, a także w sklepie internetowym. Posiadamy wyroby firm takich jak: Codicer, Ricchetti, czy Riho. Będzie to doskonały wybór zarówno dla tych klientów, którzy potrzebują nowoczesnych rozwiązań, jak też tych, preferujących klasyczne aranżacje. Oprócz ceramiki Domus posiada w ofercie też lampy, akcesoria łazienkowe oraz tapety. Zapraszamy także na nasze profile społecznościowe, jeżeli potrzebujecie Państwo inspiracji do swojego mieszkania.
http://domus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

POZ-BUD

POZ-BUD
POZ-BUD to hurtownia surowców budowlanych, mająca siedzibę w podpoznańskim Skórzewie. Przy pomocy dostępnych przez nas produktów, wybudujecie Państwo każdego typu obiekt. W ofercie odnajdziecie Państwo na przykład: kleje, styropian, nawierzchnie, cegły, a także wiele innych produktów wykorzystywanych na każdej budowie. Każde z zamówień możemy dowieźć w wybrane miejsce. Korzystamy z wyrobów wyłącznie najlepszych producentów. Zachęcamy do odwiedzin naszej hurtowni, a także naszej strony www. W razie problemów do dyspozycji każdego z Państwa są też nasi eksperci.
http://www.poz-bud.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009