DietetycyDbaj o zdrowie w Klinice Serca

Dbaj o zdrowie w Klinice Serca
Klinika Serca w Poznaniu to placówka, w której można spotkać się z fachowcami od zdrowia. Leczenie w naszej placówce stoi na najwyższym poziomie profesjonalizmu, o czym świadczy wieloletnie doświadczenie i zadowolenie pacjentów. Naszą działalność cechuje korzystanie z najnowszej techniki znanych firm. Oferujemy wykonanie solidnej i nieinwazyjnej diagnostyki serca oraz konsultacje medyczne. Nasza klinika oferuje konsultacje dietetyka, psychologa czy masaże rehabilitacyjne. W naszej ofercie można znaleźć badanie Holtera EKG, badanie próby wysiłkowej oraz inne kompleksowe badania. Zapraszamy na wizytę - Poznań, Chwaliszewo 72a/1-2
http://klinikapoznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pros-Vitae

Pros-Vitae
Kiedy masz ze swoją wagą to konieczne skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy efektywną walkę z niechcianymi kilogramami. Zgrabna postawa to nie jedynie piękny wygląd, ale też dobre samopoczucie i sprawność. Nasi ludzie są w pełni profesjonalni. Zapewniamy opiekę lekarską oraz indywidualne nastawienie do każdego pacjenta. Nie zwlekaj – zadzwoń do nas! Od teraz masz możliwość zadbać o siebie!
http://www.pros-vitae.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dietetyk Agnieszka Gorczycka

Dietetyk Agnieszka Gorczycka
Zapraszamy do naszego gabinetu - poradni dietetycznej we Wrocławiu. Naszym celem jest nie tylko to, aby zrzucili Państwo kilka kilogramów niepotrzebnej wagi, ale żeby zaczęli Państwo zdrowiej żyć i zdrowiej się odżywiać. W tym celu nie tylko ułożymy dla Państwa plan żywieniowy, ale rozpoczniemy terapię lecznicą opartą na metodach naturalnych oraz ziołolecznictwie. Wszelkie informacje na ten temat na naszej stronie internetowej. Przyjmujemy zarówno w naszym gabinecie, jak i dojeżdżamy na terenie Wrocławia.
http://porady.czarownicy.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009