Wzdaryenia kulturalneProgramy do pobierania z YouTube

Programy do pobierania z YouTube
YouTube, to niezwykle słynna strona, jaka udostępnia szereg filmów online. Niestety, jak sam na pewno wiesz nie ma możliwości pobierania tych filmów bezpośrednio z tego serwisu. Na szczęście egzystują programy, które umożliwiają ściąganie z YouTube i to całkowicie za darmo. Jest, to nadzwyczaj komfortowe i proste. Nawet osoba początkująca poradzi sobie z pobraniem ukochanej muzyki, czy klipu. Oprogramowania, które pozostały sporządzone w tym celu umożliwiają, od razu zapis do wybranego przez nas formatu. Znaczy to, że zdołasz pobierać np. teledyski i od razu przekonwertować je na mp3. Są także strony, jakie udostępniają funkcję pobierania z YouTube, chociaż programy są bardziej stabilniejsze.
http://jaksciagaczyoutube.tumblr.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Ściąganie z YouTube

Ściąganie z YouTube
Niejakim z najpopularniejszych serwisów muzycznych jest YouTube, z jakiego korzysta miliony użytkowników dziennie. Serwis ów stworzył całkowicie nowy świat dla artystów muzyki, jak i ludzi, którzy uwielbiają słuchać muzykę, czy oglądać klipy. Jedyną wadą tego serwisu jest to, że nie możemy pobierać klipów bezpośrednio ze strony. Jednak nie oznacza to, że ściąganie z YouTube jest niedopuszczalne. Wystarczy skorzystać z należytego oprogramowania, bądź strony, która udostępnia taką funkcję. Nawet osoba początkująca poradzi sobie z pobraniem własnych ukochanych klipów. Więcej wiadomości odszukasz na naszej stronie. Zapraszamy!
http://pobieraniezyoutube.webs.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Green Day Poland

Green Day Poland
Słuchasz melodii? Ale nie mów nie, bo i tak nie uwierzę:) A więc prawdopodobnie słuchasz muzyki. Muzyka to masaż dla uszu, relax dla całego ciała tudzież naszego umysłu po np. dzionku uciążliwej pracy. Należałoby chyba, abyś zafascynował się teamem punkrockowym Green Day. Grają oni ładną melodię - masz możliwość ją wysłuchać w serwisie YouTube. Ale do rzeczy. Nasz serwis specjalizuje się dokładnie w branży tegoż teamu - każdego dnia produkujemy komunikaty ze świata Green Day'a. U nas wyszukasz sondaże, paragrafy członków Green Day'a, fanarty Green Day, wieści o Green Day, nieoficjalne filmiki wideo Green Day, płytografię Green Day i wiele, wiele więcej. Chętnie zapraszamy na GreenDayPolska.pl.
http://greendaypolska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Joanna Podemska

Joanna Podemska
Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i w szkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów i nietolerancja.
http://podemska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009