Wzdaryenia kulturalneSkalski Dance

Skalski Dance
Nasza szkoła skupiła się na nauce Tańca Towarzyskiego, West Coast a także Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele innych rodzajów tańca, takich form jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła skupia uwagę nie tylko na kroki taneczne. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się dobrej postawy, sposobu przemieszczania się, podstaw kierowania partnera i podążania za nim. Jeśli poszukujesz szkoły tańca w Krakowie, gdzie chciałbyś się nauczyć tańczyć, a nie tylko stawiać kroki, prezentowana szkoła na pewno jest dla Ciebie. Zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły i przeczytania wszystkich wiadomości.
http://www.skalskidance.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Muzeum Techniki i Rzemiosła

Muzeum Techniki i Rzemiosła
Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
http://technikairzemioslo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Expo Kraków

Expo Kraków
Sala konferencyjna Expo Kraków zaprasza na eventy kulturalne, firmowe oraz wiele innych atrakcji. Odwiedź stronę i sprawdź aktualny kalendarz wydarzeń! Nie czekaj i zrób to jak najszybciej aby nic Ci nie umknęło
http://expokrakow.com/pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009