TurystykaBusy do Niemiec Bydgoszcz

Busy do Niemiec Bydgoszcz
Busy do Niemiec Bydgoszcz to oferta skierowana do mieszkanek Bydgoszczy i okolic, które coraz częściej decydują się na wyjazd zagraniczny do Niemiec, Francji oraz innych krajów Europy Zachodniej w celach zarobkowych, turystycznych lub prywatnych. To oferta wygodnego przewozu osób nowoczesnymi busami, z gwarantowanym pakietem ubezpieczenia podróży oraz certyfikowanymi kierowcami.
http://bydgoszcz.busynazachod.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Busy do Niemiec Toruń

Busy do Niemiec Toruń
Strona internetowa to wizytówka oferty transportu międzynarodowego skierowana dla mieszkanek Torunia i okolic, kobiet aktywnych, które coraz częściej podróżują za granicę zawodowo, turystycznie i prywatnie. Busy do Niemiec Toruń to propozycja szybkiego przejazdu do Francji, Niemiec i Luksemburga nowoczesnymi busami. Firma jest liderem transportu międzynarodowego i gwarantuje swoim klientom ubezpieczenie podróży, certyfikaty jakości świadczonych usług i kwalifikacje swoich kierowców.
http://torun.busynazachod.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie
Przedstawiamy ofertę firmy Poznaj Warszawę - przewodnicy po Warszawie. Biuro zajmuje się realizacją wycieczek i spacerów po stolicy oraz spacerów tematycznych poruszających historyczne wątki tematyczne. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych zarówno młodzieżowych, szkolnych jak i dorosłych. Jeśli planujesz wycieczkę do Warszawy - zapraszamy do kontaktu - licencjonowani przewodnicy z grupy Poznaj Warszawe.com
http://poznajwarszawe.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Wakacje na wsi

Wakacje na wsi
TamarynowaOsada to cudowne miejsce do wypoczynku. Pewnie zastanawiasz się co możemy Ci zaoferować?. Mamy do dyspozycji ofertę indywidualną oraz ofertę dla firm. Tamarynowa Osada to centrum agroturystyczne wraz z wyjątkowym pensjonatem o nazwie Tamarosa. Nasza Agroturystyka to ciche i spokojne gospodarstwo rolne. W wiejskim klimacie tworzymy przetwory i obiady z własnych owoców i warzyw. Mamy swoje własne zwierzęta takie jak barany, kozy, gęsi, bydło, kury czy kaczki, ale także konie przygotowane specjalnie dla gości. Nasza osada przygotowała dużo atrakcji. Odwiedź naszą osadę.
http://tamarynowaosada.pl/pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wynajem autokarów i busów Warszawa

Wynajem autokarów i busów Warszawa
Przewozy autokarowe Jan Dymek - jest to firma, która świadczy niezawodne usługi przewóz osób Warszawa, luksusowymi autokarami i busami. Wynajem autokarów warszawa podobnie jak transport osób są to dwa podstawowe kierunki działalności firmy. Poza tym oprócz transport osób warszawa firma J.Dymka proponuje wycieczki autokarowe po Warszawie z przewodnikami miejskimi, których zapewnia biuro przewodnickie Poznaj Warszawe.com. Inną opcją w ofercie firmy są transfery osób z lotniska Chopina i Modlin, oraz wynajem busów warszawa. Busy można wynająć w takich celach jak: przewóz gości na wesele, gości firmowych np. na konferencje itp. Zapraszamy do współpracy - Wynajem autokarów i busów Warszawa
http://przewozyautokarowe.org.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009