Biżuteria artystycznaBiżuteria autorska

Biżuteria autorska
Zapraszamy na bloga Djenki, która jest projektantką biżuterii autorskiej. Djenka specjalizuje się w biżuterii tworzonej metodą haftu sutasz, ale na blogu znaleźć można też Jej prace tworzone ze srebra oraz miedzi techniką wire wrapping. Zapraszamy.
http://djenkowo.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Sprowokuj-Biżuteria damska i męska

Sprowokuj-Biżuteria damska i męska
Sprowokuj to sklep online biżuterii damskiej i męskiej,T-shirty,tramki ręcznie malowane,czapki skate,pierścionki,bransoletki,kolczyki,klipsy.Jeżeli kochasz biżuterię biżuterię ekskluzywną, odważną, przekuwajacą uwagę, to tworzę właśnie taką.Noszenie jej dodaje odwagi i podkreśli twój charakter i styl.Jeżeli kochasz minimalizm to wystarczy jeden pierścionek, gdyż swoją wielkością i bogatym wyglądem uzupełni całość.Biżuteria to : -starannie dobrane kolory, -elementy Swarowskiego, -szlachetne metale.
http://sprowokuj.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep artystyczny

Sklep artystyczny
Całkowicie ręcznie wykonana bizuteria zachowana w klimatach fantasy i gotyk. Zapraszam do zapoznania się z wyrobami ze sklepu www.ewelinakrawczuk.pl . Jeśli poszukujesz wyjątkowych i nipowtarzanych wyrobów lub ciekawego prezentu toi z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.
http://www.ewelinakrawczuk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009